Bolesławieckie KotyDomy tymczasowe czyli przystanie nadziei dla kotów

Udzielenie domu tymczasowego bezdomnemu kotu może uratować mu życie. I to nie jednemu! Oferując schronienie jednemu zwierzakowi, sprawiasz, że zwalnia się miejsce dla kolejnego, którego możemy dzięki temu uratować.Dom tymczasowy jest dokładnie tym, na co wskazuje jego nazwa. Zwierzęta, które przebywają w ramach takiej działalności, pozostają pod opieką jedynie tymczasowo – dopóki nie znajdzie się ktoś chętny do adopcji. W tym czasie aktywnie poszukujemy dla tego zwierzęcia domu stałego.
Dom tymczasowy to dla zwierząt wielka szansa na to, by szybciej odzyskały siły, jeśli chorowały lub przeszły operację, socjalizowały się z człowiekiem i innymi zwierzętami, jeżeli mamy takie w domu i czekały na adopcję w warunkach znacznie bardziej komfortowych.
Domy Tymczasowe wolontariuszy Bolesławieckie Koty opiekujące się niechcianymi zwierzętami często są przepełnione, ograniczone ilością chętnych do pomocy wolontariuszy i, chociaż bardzo chcą, nie mogą poszczególnym podopiecznym poświęcić tyle uwagi, na ile te zasługują.
I tutaj z pomocą przychodzą osoby, które chcą stworzyć bezdomnym, porzuconym podopiecznym dom tymczasowy.Gorąco zachęcamy do pomocy przy poszukiwaniu i organizacji domów tymczasowych. Bolesławieckie Koty wspiera zwierzaki i ich opiekunów w domach tymczasowych w zakresie zaopatrzenia w karmę, żwirki, kenele, posłania, kuwety, a także przy kastracji/sterylizacji i leczeniu.
Wszystkim tym, którzy zdecydują się udzielić domu tymczasowego bezdomnemu zwierzęciu postaramy się zapewnić każdego rodzaju pomoc, jaka okaże się potrzebna.Jesteś chętny pomóc? Zadzwoń. Udzielimy wszelkich informacji, doradzimy,pomożemy.

Abyśmy mogli pomagać potrzebujemy Waszej pomocy.


Kontakt telefoniczny

+48 608 771 077
+48 795 587 060
+48 666 963 614